Wszystko OK. Polecam.
Świetny model pepeszki w tak niskiej cenie. Polecam tego allegrowicza.
Bardzo pozytywny allegrowicz , przesyłka błyskawiczna gorąco polecam,zgodna z opisem.
W pełni rofesjonalnie i błyskawicznie. Oby każda transakcja przebiegała w ten sposób. Szczerze polecam!!!!
Super!!! Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Zabawka wygląda świetnie i była bardzo dobrze zapakowana.