Wszystko OK. Polecam.
 
Wielki POZYTYW wszystko OK gorąco polecam.
 
Świetny model pepeszki w tak niskiej cenie. Polecam tego allegrowicza.
 
PRZEOGROMNY POZYTYW za sympatyczny kontakt i rzeczowość , błyskawiczną finalizacje transakcji. Dziękując, życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiam PS KARABIN PIERWSZA KLASA SYNEK JEST ZACHWYCONY !!!!
 
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję i polecam.