Wszystko super. Dziękuję i pozdrawiam.
 
Świetny model pepeszki w tak niskiej cenie. Polecam tego allegrowicza.
 
Bardzo pozytywny allegrowicz , przesyłka błyskawiczna gorąco polecam,zgodna z opisem.
 
Imitacja karabinu wprost niesłychana, zabawka dla dziecka wyśmienita i zdecydowanie lepsza od chińskich karabinów w hipermarketu. Bardzo dobry kontakt. Polecam tego allegrowicza!
 
PRZEOGROMNY POZYTYW za sympatyczny kontakt i rzeczowość , błyskawiczną finalizacje transakcji. Dziękując, życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiam PS KARABIN PIERWSZA KLASA SYNEK JEST ZACHWYCONY !!!!