Wszystko super. Dziękuję i pozdrawiam.
 
Kupiłem Mausera 98k. Rewelacja!!!! Syna zatkało jak zobaczył karabin.Transakcja na najwyższym poziomie. Wielki pozytyw. Gorąco polecam
 
Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo polecam. Fantastyczna robota! Syn jest zachwycony i już marzy o następnym modelu.
 
Kupiłem pistolet Sten mk-2, wykonany jak male dzieło sztuki. Jak synek zobaczył giwere to się prawie posikał ze szczęścia! Super allegrowicz. Szybka wysyłka. Gorąco polecam! Już zbieramy kase na BAR-A
 
Karabiny rewelacyjne POLECAM ,dzieciaki zadowolone w 100% nawet do kolekcji polecam wykonanie i wygląd jak prawdziwe I sprzedający super świetny kontakt i szybka wysyłka P O L E C A M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!