Wszystko OK. Polecam.
 
Wielki POZYTYW wszystko OK gorąco polecam.
 
Świetny model pepeszki w tak niskiej cenie. Polecam tego allegrowicza.
 
szybko sprawnie solidnie. Po 5 min. od kliknięcia "kup" miałem telefon od sprzedającego abym uściślił zamównienie. Jestem pod wrażeniem
 
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję i polecam.