Wielki POZYTYW wszystko OK gorąco polecam.
 
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję i polecam.
 
Kupiłem pistolet Sten mk-2, wykonany jak male dzieło sztuki. Jak synek zobaczył giwere to się prawie posikał ze szczęścia! Super allegrowicz. Szybka wysyłka. Gorąco polecam! Już zbieramy kase na BAR-A
 
Zdecydowanie pozytywny komentarz! Transakcja przeprowadzona szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Jak najbardziej polecam!
 
Karabiny rewelacyjne POLECAM ,dzieciaki zadowolone w 100% nawet do kolekcji polecam wykonanie i wygląd jak prawdziwe I sprzedający super świetny kontakt i szybka wysyłka P O L E C A M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!