Wszystko OK. Polecam.
Wielki POZYTYW wszystko OK gorąco polecam.
Świetny model pepeszki w tak niskiej cenie. Polecam tego allegrowicza.
PRZEOGROMNY POZYTYW za sympatyczny kontakt i rzeczowość , błyskawiczną finalizacje transakcji. Dziękując, życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiam PS KARABIN PIERWSZA KLASA SYNEK JEST ZACHWYCONY !!!!
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję i polecam.