Bardzo pozytywny allegrowicz , przesyłka błyskawiczna gorąco polecam,zgodna z opisem.
 
Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo polecam. Fantastyczna robota! Syn jest zachwycony i już marzy o następnym modelu.
 
W pełni rofesjonalnie i błyskawicznie. Oby każda transakcja przebiegała w ten sposób. Szczerze polecam!!!!
 
Super!!! Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Zabawka wygląda świetnie i była bardzo dobrze zapakowana.
 
Kupiłem pistolet Sten mk-2, wykonany jak male dzieło sztuki. Jak synek zobaczył giwere to się prawie posikał ze szczęścia! Super allegrowicz. Szybka wysyłka. Gorąco polecam! Już zbieramy kase na BAR-A