Wszystko OK. Polecam.
Wielki POZYTYW wszystko OK gorąco polecam.
Świetny model pepeszki w tak niskiej cenie. Polecam tego allegrowicza.
Bardzo pozytywny allegrowicz , przesyłka błyskawiczna gorąco polecam,zgodna z opisem.
MEGA POZYTYW syn ma jusz dwa z tej seri naprawde warto wydac kase na coś porzadnego . w erze chinskiego badziewia.