Rzeczywiście warto! Miałem wystawić pozytyw bez wpisywania swojego tekstu - czyli gotowca z Allegro, ale w tym przypadku się tak nie da. Ogromny pozytyw. Gratuluję pomysłowości. To jest człowiek z pasją! Podziwiam i pozdrawiam serdecznie
 
Świetny model pepeszki w tak niskiej cenie. Polecam tego allegrowicza.
 
PRZEOGROMNY POZYTYW za sympatyczny kontakt i rzeczowość , błyskawiczną finalizacje transakcji. Dziękując, życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiam PS KARABIN PIERWSZA KLASA SYNEK JEST ZACHWYCONY !!!!
 
Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo polecam. Fantastyczna robota! Syn jest zachwycony i już marzy o następnym modelu.
 
W pełni rofesjonalnie i błyskawicznie. Oby każda transakcja przebiegała w ten sposób. Szczerze polecam!!!!