Bardzo pozytywny allegrowicz , przesyłka błyskawiczna gorąco polecam,zgodna z opisem.
 
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję i polecam.
 
W pełni rofesjonalnie i błyskawicznie. Oby każda transakcja przebiegała w ten sposób. Szczerze polecam!!!!
 
Super!!! Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Zabawka wygląda świetnie i była bardzo dobrze zapakowana.
 
Gorąco polecam tego allegrowicza.Wzorowa transakcja!!!