Wszystko OK. Polecam.
Rzeczywiście warto! Miałem wystawić pozytyw bez wpisywania swojego tekstu - czyli gotowca z Allegro, ale w tym przypadku się tak nie da. Ogromny pozytyw. Gratuluję pomysłowości. To jest człowiek z pasją! Podziwiam i pozdrawiam serdecznie
Wszystko super. Dziękuję i pozdrawiam.
Świetny model pepeszki w tak niskiej cenie. Polecam tego allegrowicza.
PRZEOGROMNY POZYTYW za sympatyczny kontakt i rzeczowość , błyskawiczną finalizacje transakcji. Dziękując, życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiam PS KARABIN PIERWSZA KLASA SYNEK JEST ZACHWYCONY !!!!