Świetny model pepeszki w tak niskiej cenie. Polecam tego allegrowicza.
MEGA POZYTYW syn ma jusz dwa z tej seri naprawde warto wydac kase na coś porzadnego . w erze chinskiego badziewia.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję i polecam.
Szczerze polecam każdemu allegrowiczowi chcącemu zaopatrzyć się w drewnianą replikę broni. Replika idealna, kontakt rewelacyjny, czas dostawy błyskawiczny. Mój syn jest zachwycony. Dziękuję za przemiłą transakcję i oczywiście POLECAM GORĄCO!!!
Karabiny rewelacyjne POLECAM ,dzieciaki zadowolone w 100% nawet do kolekcji polecam wykonanie i wygląd jak prawdziwe I sprzedający super świetny kontakt i szybka wysyłka P O L E C A M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!