Wszystko OK. Polecam.
 
Szybko,sprawnie,super kontakt,zdecydowanie polecam sprzedajacego
 
W pełni rofesjonalnie i błyskawicznie. Oby każda transakcja przebiegała w ten sposób. Szczerze polecam!!!!
 
Bardzo dobry kontakt, expresowa przesyłka, karabin prawdziwe dzieło sztuki,dopracowany nie żaden chiński bubel, rewelacja 100% satysfakcji z zakupu .Gorąco polecam dla fanów broni do zabawy , lub do powieszenia przy kominku.WIELKI POZYTYW-diękuję
 
Gorąco polecam tego allegrowicza.Wzorowa transakcja!!!