Wszystko OK. Polecam.
Szybko,sprawnie,super kontakt,zdecydowanie polecam sprzedajacego
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję i polecam.
Transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo polecam. Fantastyczna robota! Syn jest zachwycony i już marzy o następnym modelu.
W pełni rofesjonalnie i błyskawicznie. Oby każda transakcja przebiegała w ten sposób. Szczerze polecam!!!!