Wszystko super. Dziękuję i pozdrawiam.
Szybko,sprawnie,super kontakt,zdecydowanie polecam sprzedajacego
MEGA POZYTYW syn ma jusz dwa z tej seri naprawde warto wydac kase na coś porzadnego . w erze chinskiego badziewia.
PRZEOGROMNY POZYTYW za sympatyczny kontakt i rzeczowość , błyskawiczną finalizacje transakcji. Dziękując, życzymy wszystkiego dobrego i pozdrawiam PS KARABIN PIERWSZA KLASA SYNEK JEST ZACHWYCONY !!!!
Wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję i polecam.